| georgeCTw a întrebat:

Deci, Eu am o prietena si vreau sa facem dragoste, dar nu stiu ce sa ii zic cum sa o abordez.? vre.un sfat?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Sfatu meu e ca ar trebui sa te asiguri ca si ea isi doreste asta.Vezi daca e deschisa pentru asa ceva. Poti sa organizezi o cina romantica cu Trandafiri, petale pe jos, o atmosfera hot -Sarut-o, excit-o si vezi cum reactioneaza -dar daca nu e pregatita s-ar putea sa te sperii de raspuns.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Plushul a răspuns:

Nu prea cred ca v'a accepta adica te mananca rau, saraca fata daca sunteti minori si ea este o fata serioasa de felul ei nu va accepta.

| Danysan a răspuns (pentru Plushul):

E ba nu -ce e asa rau sa faci sex laughing-Numai daca esti prea mic e cam naspa dar merge si asa laughing rolling on the floor

| Plushul a răspuns (pentru Danysan):

Inseamna ca tu nu esti fata serioasa si te manca si pe tine rau

| Danysan a răspuns (pentru Plushul):

Eu zic sa-i minti pe altii-ce vrei sa zici ca tu esti? -ma uimesti -ce sa ne ascundem acum pe bune -parca tu nu o faci cu iubitu -daca nu faci sex ai o problema...

| AlisPretty a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai un pic curaj ceva discretie cand ii spui. Atentie! Daca stii ca nu ar fi dispusa de acuma nu are rost sa o intrebi. Sau daca nu are 18 ani tot degeaba o intrebi.