| NIKU_6254 a întrebat:

Am o prietena mai mica ca ie cu 2 ani ne-am despartit dar ia mia produs intilnire datele trekute iar acum nu-mi mai propune ce sa fac ca sa-mi propuna iarasi ia nu de alta dar e mai interesant cand o fata ii propune intilnire unui baia

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai intreba`o tu daca vrea sa se mai intalneasca,ea te-a intrebat o data, acum este si randul tau (daca mai tii la ea)
normal baieti trebuie sa faca acest pas, nu fetele (chiar daca unii sunt mai timizi)

| Thesamegirl a răspuns:

Asa cum tu te simti bine cand fata iti propune o viitoare intalnire, asa s`ar simti si ea cu siguranta. Pune`te si tu putin in locul ei, de moment ce este my mica decat tine, sunt unele momente in care cu siguranta ii se rupe filmul, in sensul ca nu my stie pe ce drum sa o i`a. Daca tu nu vrei sa ii propui o viitoare intalnire incearca macar sa ii dai de inteles ca ai vrea sa te intalnesti iarasi cu ea.