| Jess_9113 a întrebat:

Cum as putea sa-l provoc pe baiatul pe care il iubesc sa-mi propuna intilnire?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii spui tu ca vrei sa te intalnesti cu el nu astepta mura in gura.

| moraruvictorash a răspuns:

Numai prin comunicare altfel nu.trebuie sa ii placa de tine sa te iubeasca, cel putin sa ii creezi o parere buna

| Cameliad01 a răspuns:

De ce nu il abordezi tu? Il chemi la tine sa te ajute sa faci clatite...sau ceva ce stii ca ii place lui sa manance. Daca nu, iesire in gasca la un suc, si te asezi langa el la masa, ca sa mai puteti "socializa". Il intrebi de ex. ce face de pasti. Sau ii spui subtil ca nu stii ce sa faci de pasti, pentru ca nu ti-a venit vreo idee si nici ofertele nu au aparut. Apoi imediat, il intrebi foarte curioasa "Tu ce faci de pasti?". Dupa ce iti da raspunsul, faci niste ochisori dinaia de copil cuminte si nebun si ii spui "Nu ma iei si pe mine cu tine? Nu cred ca o sa fie cine stie ce prin alte parti. Asa, pe tine te stiu bine si imi permit sa mai glumesc, etc.". La mine a functionat si am plecat la munte cu un tip si gasca lui!

| ciocolata_expirata a răspuns:

"Si...mergem si noi la o intalnire, ceva?"