| Valanor a întrebat:

Cum poti propune intilnire la o fata?

2 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Trebuie sa fi dragut si emotionat ca sa isi dea seama ca tu vorbesti serios si ca nu doar ai chef de poante. Daca e intr-un grup, te duci la ea si ii zici ca vrei sa vorbiti. Te duci intr-un loc mai retras si ii zici direct ca o placi si ca vrei sa stii daca ar vrea sa iasa cu tine. Daca zice da zambesti si o iei de mana iar daca zice nu poti spune ceva de genul:"Aa...ok"(ca sa ii arati ca regreti. Nu incepi cu texte idioate ca: "Serios? Sa stii ca eu doar imi bateam joc de tine! Ha-ha faiero!"). Si inca o chestie: daca zice nu, ar fi mai bine sa plangi acasa. Succes!

| NoSens a răspuns:

Buna,esti librera ex sambata seara? si ea zice da sau daca zice nu ii propui alta zi si daca spune ca o intalnire ii spui cum vrei tu