| FRECHE a întrebat:

Spune-i-mi ce sa vorbesc co o fata, un dialog, pina ai propune intilnire,(de exemplu)!

4 răspunsuri:
| louderthanwords a răspuns:

Mai întâi învaţă să scrii.

| BissiBee a răspuns:

Intreab-o despre familia ei, ce muzica asculta, ce tip de baiat ii place(asa sti ce sa faci si ce nuwinking ), daca ii place sa citeasca. Dinastea ...cunoasteo mai bine si afla cei place si ce nu... Fao si pe ea sa te cunoasca si arata-i cine esti cu adevarat(numai sa fii sincer ), si totul vine de la sine.

| Adevarat15 a răspuns:

Bagate in seama cu ea fiti prieteni dupa 2-3 zile invit-o! BAFTA

| miha14frumi a răspuns:

Deci pentru a invita o fata in oras nu trebuie sa vorbesti cu ea din prima adica sa te duci s-o intrebi direct primul pas este de a o ajuta in ceva care are nevoie o saluti te bagi in vorba cu ea din cand in cand dupa ce incepe ea sa te bage inseama atunci ai cale libera so inviti pentru ca asta inseamna ca deja te considera un prieten foarte bun iar daca accepta inseamna ca vrea ceva mai mult decat o prietenie si ca chiar te place dar daca te ignora cand o saluti sau alceva insemna ca nu te place si nu vrea nimic cu tine pai...bine bafta cu fata aia si funda te rogg