| gingergirl1 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Daca o fata nu ar vrea sa va sarute(presupun ca din timiditate) ia-ti da "papucii"? Adica ati crede ca nu va place?
P.S nu este vorba de mine, este vorba despre o prietenawinking

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca nu, una e sexul alta e iubirea

| Azµre a răspuns:

Sunteți copii, e normal să fiți timizi, și nu, asta nu ar fi o problemă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuego? Esti chiar tu? Nu-mi vine sa cred ca am ocazia sa vorbesc cu tine. Fuego, te iubesc enorm si te rog daca poti sa faci un tutorial "Cum sa impodobesti bradul in stilul lui Fuego", m-ar ajuta enorm. Si mai am o propunere, ce zici de o melodie de Paste "Vopseste-mi mama ouale"?

| gingergirl1 explică:

laughing Daa, FOARTEE! =]]

| MasterGamerEddy a răspuns:

Ok nu-i usor primul sarut dar daca baiatul ar saruta-o cand nu este atenta s-ar putea sa ii placa

| nooolimits a răspuns:

Nu i-as da papucii as insista

| Piromanu a răspuns:

Nu Iasi da "papuci"
As mai insista dar numai noi doi nu si alti pe langa noi sa nu mai fie timida laughing
Dar am o parere ca tu esti Prietena aceea FUNDA1

| Denissuka a răspuns:

Ar fi frumos ca iubitul prietenei tale sa gandeasca putin si sa ii fure un sarut.primul sarut, fiind furat e mai placut, pentru ca nu iti dai seama.dar daca se asteapta s-ar putea sa i se pare putiii.ciudat happy

| gabydf a răspuns:

Nu...as astepta pana e pregatita

| alin1000 a răspuns:

Pai daca mar respinge o fata cand as incerca sa o sarut nu i-as da papuci, doar in cazul in carear fi primul ei sarut