| eu1893 a întrebat:

Cum imi dau seama ca prietena vrea sa se sarute cu mine? funda + vot

Răspuns Câştigător
| Eaaa_4667 a răspuns:

Bunaaa. pai te apropii de ea. si incerci sa o saruti. daca nnu te opreste si continuua sa te sarute inseamna ca vrea daca nu inseamna ca nu e pregatita :*. funda?

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Se apropie de tine si ...iti da o palma...esti culmea omule, cand o sa fie o sa fie

| SteauaROsie a răspuns:

Mah esti barbat sau fetita?

te duci cu tupeu la ea

chiar daca ea pentru tine

e o fiinta firava si lipsita de apararelaughing

te duci ca uraganurolling on the floor)

acum pe bune

iti trebuie unpic de atitudine

ori la bal ori la spital(de nebuni)

| Sheili a răspuns:

Iti dai seama atunci cind iti zimbeste, cind se apropie de tine, nu stiu poti incerca si tu cu ea ))))

| andytuu a răspuns:

Auzi la el cum isi da seama...pai da voi nu va sarutati? ea d unde isi da seama ca u vrei sa o saruti? sau voi va uitati in alta parte si nu unul la altu de nu stii cand vrea sa te sarute...baftawinking