| Sebi1998 a întrebat:

Am o problema, acum 3 zile am fost la ziua cuiva,acolo am fost putin baut, si o fata care era si ea bauta a vrut sa...problema e ca eram baut,si nu stiu daca am pus bine protectia + ca nu am simtit absolut nimic in timpul actului,ma intreb de ce nu am simtit? se poate sa termini daca nu simti nimic? + ca atunci cand am vazut ca nu simt nimic, am zis mai bine sa recurga la alte metode de satisfacere si atunci a fost gata. exista vreo sansa sa fi terminat fara sa simt? deoarece protectia nu era pusa bine si imi e frica

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti baut si mai porti si prezervativ, intr-adevar nu simti nimic. Bine, nici cand esti treaza si folosesti un prezervativ nu prea simti nimic. Dar nu prea ai cum sa ejaculezi fara sa simti nimic. Poate doar daca esti manga. Stare in care e de preferat sa pleci acasa, sex chiar nu are sens sa mai faci (presupunand ca mai poti).

| Blamely a răspuns:

Nu, dar chiar și fără există riscuri dacă n-a fost pus bine.

| Sebi1998 explică (pentru Blamely):

Pai nu am simtit nimic, se poate?

| Blamely a răspuns (pentru Sebi1998):

Dacă ai fost suficient de beat, se poate.

| Sebi1998 explică (pentru Blamely):

Pai eram baut...