| Aenoenienanonim a întrebat:

Am si eu o ingrijorare. Am 16 ani, si inca nu am facut sex. Iar in sfarsit, In weekend prietena mea (virgina) vrei sa o facem pentru ca mi-a spus ca e pregatita. Pana aici totul bine, dar de aici incep problemele. Ea crede ca eu nu sunt virgin, si ca am ceva experienta, si nu vreau sa fiu o dezamagire totala. Puteti sa imi descrieti cam cum e momentul cand faci sex, adica imi e sa nu fiu prea stresat, si sa nu imi stea penisul in erectie si o multime de griji, am penisul de 16 cm. E greu sa dezvirginezi o fata? Ajuta cu ceva lubrifiantul. Imi e frica ca atunci cand imi pun prezervativul, de emotii sa nu imi "moara" penisul. Prima data e mai bine cu s-au fara prezervativ, va rog frumos raspundeti-mi, fara ironii ca sunt sigur ca fiecare dintre voi a-ti trecut prin asta. multumesc anticipat. Si daca a-ti putea sa imi povestiti prima voastra experienta. Dau funda pentru cea m-ai interesanta :* Pace!

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Nu am experinentalaughing
oky.
deci
asa ar trebuii sa decurga o partida de sex.
va dezbracati alea alea. si incepeti.cum e virgina, nu incepe in forta. ia-o calm, cu rabdare. cu prezervativ e cel mai oky. lasa sa decurga asa cum... nu stiu cum s zic.LIBER :d. o sa fie ft tare[0 pr mi.a spus si am citit]. rasfat.o ca sa se simta bine, atinge.o catifelat.***:*
funds'?love struck

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti pui prezervativ si ai sa vezi ca nu iti moare penisul, spune-i ca si tu esti virgin de ce te sperii crezi ca nu va mai face sex cu tine?

| roxy_8649 a răspuns:

Doamne la 16 ani u vrei sa scapi de virginitate eu una vreau sa intru in biserica virgina
bine acum u faci ce vrei dar eu te sfatuiesc sa nu faci asta

| ManeaCelSpatos a răspuns:

Ai 2 variante : ori stai sa o giugiulesti pana i se umezeste "aia" (poate dura mult timp), ori folosesti lubrifiant si pe prezervativul tau, dar si la ea. Cred ca a doua varianta e cea mai buna. Nu te zgarci cu lubrifiantul ca e elementul cheie. Succes!