| AriantheLissa a întrebat:

Am o problema cam mare.Imi place de trei baieti deodata dar nu stiu pe cine sa aleg.Deci cititi cu atentie:
1.Armando[ii place de nepoata mea dar ii place si de mine,vorbeste urat,zapacit,frumos,rocker si repper, dar nu pare a fi genul meu de tip.]
2. Mihnea[un baiat foarte inteligent,frumos,musculos,mai inalt cu putin decat mine,educat, bogat si foarte amabil.]
3.Valentin[genul tipului rau,cu multe fite,uschi si patratele, cu freza creasta.]

Deci pe cine sa aleg?

Răspuns Câştigător
| TeenSpirit a răspuns:

De vreme ce l-ai complimentat atât cred că pe al doilea l-ai prefera şi tu mai mult big grin

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca Mihnea ar fi potrivit pentru tine[tu alege pe cine placi cel mai mult]

| neutrino a răspuns:

De doua ori pe saptamana cu fiecare pana te hotarasti si o zi libera, poate apare al patrulea.

| Cosmin1I a răspuns:

Pe primul il lasi nepoatei tale..Pe al doilea il iei ca sa il ai ..si pe al treilea il pastrezi pentru sex.

| anca29 a răspuns:

Mihnea clar!

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Mihnea

| Ciocolataaaa a răspuns:

Mihneawinking inteligent si frumos

| Anuzzyka2000 a răspuns:

Mihnea

| TheBigBoy26 a răspuns:

Important e, tu in care dintre aceste 3 genuri te gasesti? Ar fi o mare problema sa fi gen "armando" si sa il vrei pe Mihnea! Succes!