| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul crying cand aprind monitorul prima data se aude un fel de bazait si apoi se stingestraight face incerc sa il aprind din nou si face la fel si tot asa. Imi ia cam 5 minute pana reusesc sa-l aprindstraight face Aveti idee ce are? Dau funda. scuze de categ.

5 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Eu as zice mai intai sa il duci la service sa iti curete colerul de praf din interior sau ventilatoarele alea ce or fi ele de la unitatea centrala si apoi daca nu merge sa reinstalezi windowsul sau sa vezi de virusi pentru ca si din cauza ca e plin de praf prin interior poate sa iti mearga incet sau sa se inchida asa am patit si eu pentru ca nu mai putea sa faca racirea si se incalzea in interior pentru ca era cu praf happysucces...

| BeBebuu a răspuns:

Asa imi facea mie, si aveam placa video strikata, acum mi-am luat alta si nu mai fce asa

| Ingerasull99 a răspuns:

Prima data incearca sa inlocuiesti placa video (imprumuta una de la un prieten, prietena), dupa care verifica temperaturile de pe la procesor, hdd etc. daca sunt ok si monitorul continua sa faca tot asa incearca alt monitor, chiar daca ai windows-ul virusat nu are cum sa nu iti dea semnal placa video, poate sa zicem ca ti-a dezinstalat-o dar tot functioneaza. Succes.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Buna cora problema e ca windows-ul este virusat si nu mai merge bine.Iti recomand sa iti reinstalezi windows-ul daca ai probleme da add la id meu lionel_messi_yo toate cele bune:*

| andreea_7819 a răspuns:

Asa am patit si eu nu stiu ce are dar l'am reformatat si dupa a mershappy