| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Am o problema care ma macina. M-am masturbat, nu am facut dus, si la cca 30-45 de minute am facut sex neprotejat cu partenera. Am ejaculat afara. Exista riscuri reale ca partenera sa ramana insarcinata pentru ca pe canal ar fi ramas spermatozoizi de la prima ejaculare? Mentionez ca partenera e in perioada de ovulatie si eu nu amj urinat inainte de partida de sex.

Va multumesc anticipat,
Iosif

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista riscuri reale. daca partenera este la ovulatie, riscul depaseste 50%.

| tyana a răspuns:

Da, exista acest risc si pari destul de informat, de asta ma intreb de ce n-ai folosit prezervativ?

| georgegs a răspuns:

Nu.conteaza.daca.ai.facut.dus.sau.nu.asta.nu.conteaza
e.o.prostie.dupa.ce.te.masturbezi.sa.faci.dusi
si.daca.zici.ca.nai.ejagulat.in.ea.nu.prea.cred.sa.fi.ramas.
insarcinata., data.viitoare.sa.o.faci.protejat