| ly01 a întrebat:

Am o problema, dar nu stiu cum sa o spun.Sunt cam rusinoasa sa o spun.Va rog sa nu faceti misto. Vreau raspunsuri serioase la intrebare.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are dreptate goergeceltoma.Am vazut cateva din raspunsurile tale.Nu vrei raspunsuri la misto.Dar pentru asta trebuie sa existe o intrebare.Care la tine nu e.Ai scris la misto.

| Inemes a răspuns:

Alt copilas care se plictiseste si vrea neaparat sa nemonstreze ca neuronii ei sunt in vacanta de iarna.

| annabountii99 a răspuns:

Pai cam aveti dreptate, dar nu fiti rautaciosi ca fata a pus intrebari (dar le-a pus separat). intai a postat o rugaminte, si daca ea, poate canda v-a raspuns oareum urat, poate avea o stare proasta sau ceva..sau nu intelegea intrebarea. voua nu vi s-a intamplat never? big grin

fundita? (pentru incurajare)

| ДdД a răspuns:

Buna!

Evident...o gluma proasta! Daca tu nu ai ce face asta nu iti da dreptul de ai face si pe altii sa piarda timp, degeaba, citindu-ti 'intrebarea' in loc sa ajute pe cineva care chiar are nevoie.

Pa-pa!

| georgeceltoma a răspuns:

Aici rogi lumea sa nu faca misto iar la o intrebare de-a mea mi-ai raspuns
"ca sa intrebi tu"

ti se pare corect? sa stii ca pe acest site ne mai intalnim si nu cred ca o sa te ajut sau sa castigi cu astfel de raspunsuri iar acum as fi putut sa te ajut cu ceva dar in primul rand intrebarea ta este seaca: cica i-ti este rusine sa spui dar vrei raspuns la intrebare...ce intrebare?