| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Hei, e ceva mai rușinos dar, totuși o sa pun aceasta intrebare, va rog nu faceți misto. Nu mai sunt virgina de câțiva ani si acum vreau sa o fac anal, cum se procedează, deoarece zona nu este umeda natural, va durea? Rog răspunsuri serioase. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Emazio a răspuns:

Ohooo...

Deci trebuie inainte cu cateva zile sa ai un regim alimentar bazat pe fructe in special fara mancaruri grele, sau sucuri naturale, asta o sa te ajute sa îți cureți intestinele si anusul pentru ca o sa mergi mai frecvent la baie.
Apoi in ziua cu pricina mergi cu iubitul tau sa faceti un dus si chiar daca poate o sa te simti jenata atunci e normal, il rogi sa iti curete anusul si apoi in interior cu degetul, pentru ca nici unul nu vrea da aiba o surpriză neplăcută.

Asa dupa asta trebuie sa incepeti propriu zis sa faceti sex ca in mod obișnuit, cand vreti sa treceti la anal te asezi pe burta cu o perna in zona vaginului ca sa stai confortabil si cu fundul îndreptat in sus cu picioarele cracanate. El o sa toarne lubrifiant in zona respectivă si apoi o sa inceapa foarte incet sa impinga unu deget pana la primul inel din jurul degetului. Apoi dupa ce a masat mușchii un timp impinge incet putin mai mult, pana la al doilea inel din jurul degetului, apoi trece la momentul cand o sa introduca tot degetul si o sa maseze muschii din interior ca sa se relaxeze si sa se extindă usor.
Tu in timpul asta poti sa iti stimulezi clitorisul.
Apoi isi pune lubrifiant pe penis, si incepe incet incet sa impinga, cate putin cate putin, si incet incet sus jos sus jos si de ocazional intra putin mai adanc si tot asa pana incepe propriu zis penetrarea prorpiu zisa care trebuie sa fie foarte lenta prima oara.

Dupa 3-4 ori de repetat acest proces in partide diferite de sex anusul tau treptat o sa se obișnuiască si o sa poată partenerul tau sa te penetreze mai rapid si mai apăsat.

Iti recomand sa porti inainte de anal, asta dupa prima partida, but plug ca sa iti pregateasca muschii pentru act.
Daca nu o sa respectați acest tutorial sa ii spunem tu nu o sa te bucuri de anal deci in consecință nici el nu o sa mai poata face anal.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce lucruri scîrboase face ti de ce oare? Cu ce o sa fi mai tare daca faci sex anal? Cu nimic, o sa suferi de boli asta o sa faci, dar omul pînă nu se confruntă pe pielea lui cu dureri nu se potoleste, o sa vezi tu.

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Este o curiozitate doar! Ma gandesc si eu ca nu e asa Ok

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, gandeste-te de 10 ori inainte sa iei aceasta decizie, doarece un anus rupt, ramane rupt pe veci si cu timpul vei scapa fecale, daca nu porti dopulet de curulet.
In al doilea rand, un anus rupt va putea fii constat la orice control gineoclogic, vazandu-se clar, ca nu ami esti vrigina.
In al treile arand, sexul anal este dureros si dificil, practicat in general de prostituate sau de o anumiat categorie de femei.
Acum, apare igiena personala locala care impune CLISMA inainte de practicarae sexului anal, ca sa nu te ca..ca pe tine, in timpul sexului.
Apoi, musai sex cu prezerevativ, pentru a nu lua infectii sau boli cu tramsitere sexuala.
Si evident, folosirea unui gel special, pentru sexul anal.

Răspuns utilizator avertizat
| sunnyday6 a răspuns:

Bravo! Ai dat de un "smecher" care te-a convins ca trebuie sa iti sparga rozeta! Ce frumos! Love is in the air...
Daca era doar curiozitate iti bagat tu un deget in cur singura, sau un rimel, nu trebuie sa faci sex anal, dar sigur "iubi" ti-a zis ca te lasa daca nu o faci.
Vai de voi, sclave innascute fara creier...

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru sunnyday6):

Câte poti sa deduci. Nu a zis nimeni nimic despre asa zisul "iubi" cum ca m-ar lasa daca nu fac asta si bla bla bla, îți dai filme se pare ca.

| sunnyday6 a răspuns (pentru Mayaaaaaaa14):

Cine te mai crede? La cum ai pus problema, ma indoiesc ca te-a luat pe tine asa curiozitatea. Faptul ca intrebi arata ca nu iti doresti tu 100% asta intrucat iti asumi faptul ca aici poti primi si pareri negative. Daca erai absolut hotarata, intrai pe google si citeai totul despre mizeria asta de sex.

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru sunnyday6):

Normal că am la îndemâna sursa de inspirație "google", dar am zis ca mai bine întreb pe niște persoane si imi pot Răspunde fara misto la aceasta intrebare. Dar se pare ca nu se poate fara misto nici pe internet, dar nici in viata reala.

| sunnyday6 a răspuns (pentru Mayaaaaaaa14):

Nu stiu ce fel de femeie respectabila ar zice in gura mare "vreau sa fac sex anal" sincer....Gandeste inainte sa vorbesti/pui intrebari publice si nu vei mai primi misto-uri!

| Roxanamihaela25 a răspuns:

Sexul anal se face cu lubrifiant sau prezervativ deoarece zona trebuie sa ramana alunecoasă, ca să nu suferim de rupturi anale..sexul anal nu mai este ceva atat de anormal...pentru prima oara cand o faci trebuie ca el sa aiba grija cu tine si rabdare..nu trebuie sa fi luata tare...dar iti pot da mai multe detalii in privat. Lasa-mi mesaj. Puup