| aNoNimAt a întrebat:

Am o problema.De cand mi sa inceput ciclu prima data nici o dat nu e regulat, adica poate veni in orice moment.care e cauza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici o cauza, ciclul menstrual se regleaza in 2-3 ani, asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji.

3 răspunsuri:
| cyufulyky a răspuns:

Ciclu menstraul se regleaza in timp de 2/3 anihappy

deci nu e nici o problema nu esti nici prima nici ultima fata/femeie care are asa cicluhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu trecerea timpului se reglează, mai exact între 18 și 20 de ani.
Până atunci mare grijă cu activitatea sexuală, oricând poți rămâne însărcinată dacă nu te protejezi cu prezervativ.
Pa, pa.

| radubogdan a răspuns:

Nu e o idee buna sa ne intrebi pe noi. Doar nu suntem specialisti. happy Mergi, te rog, la un medic in care ai incredere pentru un control medical detaliat. Toate cele bune! Radu