| RayKzor51 a întrebat:

Am o problema.
De fiecare data când mi-am făcut o relatie cu o fata am fost singurul care a oferit cel mai multa iubire și afecțiune.
Sunt frustrat ca nu pot primi exact cât ofer, spre deosebire de alți băieți care primesc afecțiune din partea fetelor fără sa faca nimicsad
Ce e neregula cu mine? Sunt neatractiv? Am vorbit cu ele, dar nu am rezolvat nimic.
Simt nevoia sa fiu iubit, dar nu primesc.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde sti ca tu ai oferit mai mult?
Ai masurat-o?
Cum ti-ai dat seama?

| steamrogue77 a răspuns (pentru Violleta2022):

Iar dai raspunsuri fara sens, nici macar nu cunosti omul si dai raspunsuri pline de rautate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru steamrogue77):

Tu trebuie sa fii chior...
Nu am dat nici un raspuns, am pus doar niste intrebari!

| Paracetamol0lol a răspuns:

Capul de jos sus rege că nu ai găsit tu duduia potrivită, dar nu ți face griji că ai timp =]

| Danny28 a răspuns:

Nu prea ai ce face. Generatia asta e distrusa complet. Daca nu ai bani, statut social mare sau fizic de invidiat nu se uita nimeni la tine. Stiu cum e, din pacate.

| FilipSorin a răspuns:

Te înțeleg, asa am fost si eu
Așteaptă doar si roagă-te zi de zi la Dumnezeu pentru ea, iti garantez ca ce vine de la Dumnezeu vine pentru totdeauna si o sa fie perfecta pentru tine
Doar așteaptă si roagă-te la El, așteptarea construiește lucruri mari

| Atlas33 a răspuns:

Da.e normal sa simti frustrarea asta,sunt cupluri in care fetele iubesc mai mult decat baietii,cel putin la prima apritie vezi asta, sunt ele primele cu initiativa, ii saruta in vazul tuturor fara sa el pese, si nu e nimic rau in asta din contra, e placut ochiului.Am vazut de curand pe scarile rulante di mall,o fata frumoasa,inalta,eleganta mult mai frumoasa decat el,si la un moment dat l-a sarutat pe umar,pe haine si el raspunzandu-i cu o imbratisare.a fost ceva incredibil,coplesitor, sa vad asta, deci da. exista asa ceva pentru ca dragostea in general este mult mai mare decat noi, decat puterea noastra de a o intelege, si nu o vom putea control sau intelege vreodata.Va veni o zi in viata ta cand vei fi surprins de o asemenea iubire pentru ca tu in realitate iti doresti cu tot sufletul si nuiversul lucreaza la asta. Motiv pentru care se spune :ai grija ce iti doresti pentru ca s-ar putea sa ti-se intample, si cand ti-se va intampla va fi un altul prin preajma ta care te va considera un norocos al iubirii asa cum tu onsideri sau eu l-am considerat pe cel de pe scara rulanta. Continua sa visezi... oamenii si visele..suntem facuti din aceeasi substanta.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Aia care primesc fara sa faca nimic e vorba strict de atractie fizica, nu cred ca esti tu prea frumos, spera ca intr-o zi o sa iti gasesti si tu

| IreneeDiana a răspuns:

Ești bine cum ești
Dar nu ai ales persoanele potrivite