| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața

De ce în ziua de astăzi nu mai găsești o fată singură, majoritatea fetelor de care am dat au iubit, este frustrat uneori, și am mai dat de vreo 2 fete care plac pe alți băieți.

Ce sa fac?

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cauta in continuare frate, încearcă și Tinder

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta de aici era cu iubit deja?

https://www.tpu.ro/......x-oral-si/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce în ziua de astăzi... Și în ziua de astăzi și acum 1000 de ani, și mâine, a fost, este și va fi la fel.
nu mai găsești... Nu mai găsești tu. Dar ceilalți, acum 1000 de ani, și în ziua de azi, cum de au găsit?
majoritatea fetelor de care am dat... Deci nu toate!
este frustrat uneori... frustrant, vrei să spui.
și am mai dat de vreo 2 fete, am dat, am mai dat... Așa se caută. tot dai și iar dai?
Ce să fac? Nimic din ceea ce ai mi făcut (dat) până acum. Dă altceva.

| LordCristobal a răspuns:

Pai gaseste fete care sunt singure si care sa te placa pe tine.Cauta cat mai mult ca pana la urma o sa gasesti si o fata pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Paracetamol0lol a răspuns:

Să mergi în discotecă

Răspuns utilizator avertizat
| Georgexyz99 a răspuns:

Dacă tu la 20 de ani consideri că îți e imposibil să îți găsești pe cineva, eu pot spune că la 24 mi-am pierdut orice formă de speranță, practic sunt în același rahat ca și Silviu care aproape 31 de ani, dar asta e viața pentru unii... lucrurile trebuie luate ca atare

| electro24 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un psiholog ca ai probleme...Tu la 21 de ani sa mergi cu fetite de 14-15 ani, esti pradator vereeee.Du te si i-ati una de varsta ta sau cauta dracului pe publi24, tinder.Dar la cum pari si la ce gandire ai, nu te ia nici o fata.Seara faina!

Răspuns utilizator avertizat
| electro24 a răspuns (pentru Silviu092):

Problema e ca nici seen nu ii da fetele de +18 laughing)))))))))direct eject

Răspuns utilizator avertizat
| electro24 a răspuns (pentru Silviu092):

SamsungElectronics
Sâmbătă, 29 Aprilie 2023, 9:34 am
""""Ba
Să-ți dau la mu** """"
"ca sa intelegi mentalitatea lui de 22 de ani"

Răspuns utilizator avertizat