| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de grava pentru mine sad Acum 2 zile am visat ca faceam dragoste cu fostul iubit sad Nu ar fi asa grav daca nu as fi cu actualul iubit de 1 an de zile (este primul cu care mi-am inceput viata sexuala).Nu era asa grav doar ca dintotdeauna am vrut sa fac dragoste cu fostul si exista inca o dorinta destul de mare in privinta asta sad Ma simt nedreapta fata de iubitul meu.Cu fostul era sa fac dragoste chiar inainte de a ne desparti si cred ca mi-a ramas gandul acolo.Ce ar trebui sa fac? Vreau sa nu il mai visez pentru ca l-am visat si aseara.Nu m-am gandit inainte deloc la el.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Stai calma, subconstientul tau retraieste amintirile acela iar corpul simte nevoia sa le resimta si el, aceasta problema apare cand incerci sa nu te mai gandesti la el si creierul incearca sa iti protejeze amintirile ca sa nu fie sterse, daca vrei sa il uiti il vei uita stai linistita dar nu cred ca vrei sa uiti ce ai trait asa ca vei trec peste trebuie doar sa accepti ce s-a intamplat succes

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii linistita, in felul acesta gandidu-te la fostul in timp ce faci sex cu actualul, partidele de sex vor fi foarte reusite.

| Mussette a răspuns:

Te-ai gandit la el sau mai exact la ce ai vrea sa faci cu el.
Ai 2 variante:
1. Faci dragoste cu el si poate iti trece, desi ma indoiesc de asta...sigur vei mai vrea.
2.Nu te mai gandi la el. evita-l cat se poate.

| Hakuouki a răspuns:

Iubitul tau, cel actual, va fi tare fericit ca te gandesti la altul in timp ce el te... iubeste. Cine sunt eu sa judec? Dar daca mintea ta e la altul, mai bine te duci langa acela.

| Ruxandra15 a răspuns:

Subcontientul e de vina. Te-ai uitat din greseala la poze cu el, ai auzit pe cineva vorbind de el?

| ChristianS a răspuns:

Esti excitata laughing (ganduri sataniste)
masturbeazate cat mai des! happy
ca no sa te mai gandesti decat la masturbare laughing serios vorbesc acuma happy

| anonim_4396 explică (pentru ChristianS):

Nu mi se pare ca vorbesti serios si nici nu cred ca m-ar ajuta ce spui tu...

| ChristianS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fel de detalii? pune intrebari! :!

| anonim_4396 explică (pentru ChristianS):

Ce? Nu inteleg la ce te referi? Nu am spus nimic de detalii dar nu mai conteaza.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg.

| 3udoareu a răspuns:

Inseamna ca ai o "dragoste neimplinita". si eu ma confrunt cu problema asta dar nu caut neaparat sa rezolv problema e de ajuns ca o constientizez si ma resemnez...in viata nu le putem avea pe toate iar faptul ca il visezi e o dovada a faptului ca in adancul sufletului tau inca ti-l mai doresti. sfat: incearca sa nu te stresezi, concentreaza-te pe actuala relatie ca sa nu fie nici asta o resemnarewinking

| EvaDuarte a răspuns:

Astfel de vise sunt perfect normale si pot avea legatura cu ciclurile hormonale. intamplarea ca baiatul din vis sa fie fostul iubit este o intamplare si poate o curiozitate sa vezi cum e cu altii. va trece de la sine. si nu esti vinovata de visele tale si nici nu trebuie sa-i spui ceva actualului

| BiancaBybyOfficial a răspuns:

Sa il omori! Apoi vei avea asta pe constiinta!