| alina123 a întrebat:

Ce pot insemna visele? Au vreo semnificatie sau nu?
Am visat ca faceam dragoste cu iubitul unei prietene(o sa-i spun X),dar nu numai, ci si ca ne mutasem impreuna cam 2 zile si ne comportam ca si cum am fi fost impreuna de cativa ani.
Eu am iubit si il iubesc foarte mult, dar nu-mi explic de ce l-am visat pe X si nu pe el...

5 răspunsuri:
| NUTREBUIENUME a răspuns:

Ori inseamna ca ti-ai dorit asta asa de mult, si ai visat, ori iti este frica sa nu se intample! Afli care dintre cele 2 este valabila in cazul tau, dintr-o carte despre semnificatia viselor sau ceva de genul! funda?

| Lou222 a răspuns:

Nu conteaza... Este un simplu vis nu te speriawinking. FUnda?

| beautifullie a răspuns:

Visele nu sunt altceva decat vise.nu le acorda importanta

| baddgirl a răspuns:

Hey
Visele pot avea diferite semnificatii, dar nu toate. Daca esti superstitioasa, poti incerca sa deslusesti semnificatia lor de pe urmartorul site (eu asa fac): http://www.visele.ro/

| Marydouapuncted a răspuns:

Buna! Exista o carte in care iti explica ce inseamna fiecare vis, Eu o am si a costat 10 lei.Nu e scumpa, o poti comanda de pe internet sau poti incerca la biblioteca.Pe de alta parte, am citit ca ce se intampla in vis, nu se va intampla in realitate, si,. probabil ai avut un vis aiurea din cauza prietenei tale care ori iti vb despre ceea ce ati visat, ori tie iti e frica sa nu te indragosteti de el(de X)

Sper ca ti.am fost cat de cat de ajutor.happy