| Sov95 a întrebat:

Am o problema. E o fata draguta cu mine in clasa. Ieri a fost parada liceelor de zilele Bucurestiului si am fost la defilare. A fost si ea si tot strigam numele liceului impreuna. Am mai observat ca tot se uita spre mine si parea ingrijorata daca unul dintre noi ramanea in urma. Radea la tot ce spuneam si trebuia sa fie amuzant (chiar daca nu era cea mai amuzanta chestie). Credeti ca ma place cumva? Si cum sa-i dau de inteles ca mie imi place de ea? Eu stau in Drumu Taberei iar ea in Otopeni deci cu intalnirile in timpu liber este cam... imposibil, dar ne putem intalni dupa ore. Maine o sa terminam orele la 19 jumate deci poate mai am timp sa merg cu ea prin parc. Ce ar trebui sa fac? Dau fundita pentru primul raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| okydoky a răspuns:

Pai ce zici daca ai invita`o la o plimbare in parc dupa ore...si o sa iti fie mai usor sa-i spui ca o placi cand sunteti doar voi doi. Daca si ea iti da atentie, si rade la glumele tale chiar daca nu sunt amuzante ci siguranta te place si ea.Curaj si spune`i ce simti! Bafta!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai vezi ca ii cam tarziu, daca mergi cu ea la plimbare ii musai sa o conduci pana la ea la bloc.

| Pacala a răspuns:

De placut e clar ca te place. Eu zic sa mergi cu ea prin parc happy

| Sov95 explică:

Pai imi pare rau da nu-s nebun s-o conduc pe jos de la cismigiu pana la otopeni ca sta la dracu'. mai am o colega care se muta curand la o statie de mine pe care pot so conduc oriunde... vad eu ce fac oricum. o sa-mi incerc norocul!