| Alexandra_3543 a întrebat:

Este un baiat.mai mereu cat am stat cu el se uita la mine.zambea mai mereu.la orice spuneam eu putin mai amuzant el radea chiar daca ceilalti nu, a vrut sa-mi dea o bratara de a lui cand i.am spus in gluma.si m. a lasat sa-i iau un fir de parhee hee. ce credeti, ma place?

4 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Exista doua solutii:1) te place si vrea sa fii cu el... dar daca tie nu iti place de el pls nu ii da sperante o sa il doara mai tarziu
2) cu bratara glumea si el si cu firul de par nu stiu se juca si elwinking...mai bine inreabal pe el iti zic ca pentru baieti nu este stima mai marewinking si o sa clarificati voi lucrurilewinking

| Mihaitsa22 a răspuns:

Oeee, ce romantic:X...cu siguranta, parerea mea, u ai putea sa ii lasi un fir de par unei persoane pe care nu o placi?happy...succes,chiar scumpi sunteti aman2:X

| Alecsandraa97 a răspuns:

Ce dragutzzz :X:X:X cum sa nu te placaaa>O. o ce noroc aiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dc nu?