| xNuConteaza a întrebat:

Am o problema. Grava, as putea spune. Cand ma sarut cu o fata, penisul meu intra in erectie. Si e deranjant, pentru mine, cat si pentru fata respectiva. Ce pot face?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o problema si in nici un caz gravalaughing. Asta fiind o chestie normala la tine, nu vad cu ce o deranjeaza pe ea? Era mai naspa daca ea nu-ti starnea nimic...

| xNuConteaza explică (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu daca e deranjant pentru o fata, dar na, banuiesc ca e ciudat sa simti ceva tare pe tinelaughing)) nu? raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru xNuConteaza):

Nu e ciudat, dupa cum ti-am spus. Mai naspa ar fi fost daca nu se intampla nimichappy

| octha a răspuns:

Taielrolling on the floorrolling on the floor...glumesc.de obicei cand intra in erectie la majoritatea se duce in sus.incearca sal pozitionezi tu inainte de a pleca de acasa chiar daca e somnoros sal pui a stea in sus, ptca atunci cand te duci la intalnire si intra in erectie sa nu se cunoasca asa de tarewinking.cat despre faptul ca si ea il simte..haide ba ca doar nu-ti sta ca tancu akolo..pregatit de atacrolling on the floorbafta

| FailL a răspuns:

E deranjat pentru ea? ce mimoza ti-ai gasit si tu? trebuia sa se simta dorita... rahat la tava, nu deranjata. ce-ti e si cu fumeile astea.