| CeSaAleg a întrebat:

Am penisul cam mare (dar asta e cu totul altceva). Am un fel de problema...Atunci cand intra in erectie intensa, cand vad o fata buna sau mai intervine cineva pe acolo, indiferent de situatie erectia continua cel putin o ora. Pot sa incerc orice, chiar si masturbarea si chiar dupa ce ejaculez, continua sa stea in erectie intensa. Si asta e o problema pentru ca, de exemplu, la liceu am niste fete chiar bune (talie, picioare, fata, sani, fund) si la sport, in afara de exercitiile standard practicate de toti, ele se intind, se joaca si tot felul de alte lucruri ca sa ne arate cat de sexy sunt si cat de senzuale sunt ele, purtand si haine de sport, mulate, subtiri si semitransparente. Mai ales ca fac asta mai ales la mine, pentru ca stiu ca imi intra repede in erectie si o am maricica. In cazul asta e ok, ma dau la fete. Dar, in majoritatea cazutilor e extrem de deranjant. Chiar cate o ora sta asa. Devine destul de rusinos. Este vreo problema? Cum as putea face-o sa nu mai stea atat?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mandrestete acum ca dupa aia o sa-ti para rau

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Medical ar fi priapism, dar daca nu ai si alte probleme, asta e!
Bucura-te si foloseste-l cu cap si bucurii - mai ales pentru ele!
Desi, asta mi-a adus aminte de un episod din "Totul despre sex", in care, Samantha, agata pe strada un tip fain, ii ia nr de tel, se intalnesc mai apoi si sa puna de sex. Ea e in pat, in furou si il asteapta pe el, care se dezbraca, si cand il vede ce dotat e, ii spune: "Stii ce, nu ramanem mai bine doar prieteni"?!
Fa sport, invata tot ce trebuie, fi manierat si ireprosabil, si poate ajungi sa joci in niste filme, si mai gasesti si vreo fata faina de bani gata, dar si inteligenta, si sa spui multumesc lui Dumnezeu!
Eventual poarta si tu haine mai largi, sa nu se vada!

| darrio2007 a răspuns:

Mai „taie" din ele.

| mihai69 a răspuns:

Sincer, nu ştiu. Dar dacă vrei, facem schimb şi astfel rezolvăm amândoi o problemă! rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Fii fericit ca ai o scula asa de vioaie.