| TimeDoesntForgive a întrebat:

Am o problema cred eu destul de grava. Sunt intr-o relatie cu o fata de o saptamana, si imi doresc de ceva timp sa fie cu ea. Problema mea este ca atunci cand ne tinem de mana sau cand ne sarutam si ne tinem in brate penisul meu intra in erectie. Mentionez ca am varsta de 13 ani. Raspunsul vostru m-ar ajuta foarte mult

Răspuns Câştigător
| lucian1231 a răspuns:

Acest lucru este foarte normal pentru ca o iubesti(si mai ales daca arata si bine) nu trebuie sa te sperie nu il baga in seama si bag-o in seama mai mult pe iubita ta (sper ca am fost de ajutor)winking

| TimeDoesntForgive explică (pentru lucian1231):

Da chiar mi-ai fost de ajutor doar ca ai vreo idee cum as putea sa opresc aceasta chestie?

| TimeDoesntForgive explică (pentru lucian1231):

Da chiar mi-a fost de ajutor, dar daca ar exista si o solutie ar fi si mai bine.

14 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Băi puţă, in loc sa fii satisfacut ca scula ta reactioneaza normal tu te plangi ca fraierul ca ai o problema grava. laughing Promblema grava e cand ajungi pe la 50 de ani si o sa te rogi de ea tăntălăule, dar esti mic si te iert.

| TimeDoesntForgive explică (pentru Hombre):

Pai ma plang pentru mi-e teama sa nu simta sad Nu crezi ca e ciudat sa simta?

| Hombre a răspuns (pentru TimeDoesntForgive):

Nu mai, ba chiar ii va face placere si e curioasa.

| TimeDoesntForgive explică (pentru Hombre):

Poate ca asa gandim noi baietii, dar nu cred ca ii face placere unei fete de 13 ani...

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa ti se scoale. Ar fi problema daca nu s-ar scula. Daca o simte, nu-i nicio problema. Daca nu ar simti-o, atunci si-ar face probleme.

| Felys a răspuns:

Asta nu este o problema grava, este ceva firesc si natural, grav era daca nu ti s-ar fi intamplat asta nicidata, deci esti un baiat absolut normal

| WildDream a răspuns:

E normal sa fie asa daca esti foarte atras de ea, mai ales ca esti si micut si inca nu ai exerientawinking Nu te speria ca asa se intampla la majoritatea baietilor atunci cand sunt aproape de o fata pe care o doresc...

| Deeeni a răspuns:

Nu te speria. Asa este la baieti cand sunt cu o fata frumoasa si mai ales daca tii mult la ea este normal sa ti se intample astawinking.

| pisicutzzza a răspuns:

laughing O.M.G... inseamna ca ai sentimente reale pentru ea.winking acum conteaza ff mult si sentimentele ei, da vz sa nu faci cumva vreo prostie.winking ar fi bine sa nu-i spui, ca nu sti cum reactioneaza,

| AndreBoy a răspuns:

Eu am 17 si mie mi se intampla
Rezolvare
Sari pe ea

| danafoxy a răspuns:

Este foarte normal pai nu ai ce sa faci decat ori taci si rabzi ori o convingi sa faca sex cu tine

| TimeDoesntForgive explică:

Si totusi, exista vreo solutie pentru asta?