| anonim_4396 a întrebat:

Deci cum stii daca un baiat te place? Adica... este un baiat siii mereu cand ies eu in pauza iese si el mereu, si are o privire misterioasa adica se uita la mine si nu stiu parca uita sa-si ia ochii sau de exemplu se uita la mine si apoi intra in clasa sau se uita la mine ma uit si eu la el apoi intru in clasa e foarte ciudat nici nu stiu cum sa va explic, zilele astea am fost atat de ocupata si inca sunt, deci n-am avut timp de baieti da mereu il observ si sincera sa fiu nu-l plac, dar observ cand vad un baiat foarte des si in acelasi imprejurimi cu mine, noi nu am vorbit niciodata.Clasa lui e langa clasa mea, oare e doar intamplare sau? As vrea sa-mi dati niste sfaturi si sa-mi spune-ti cum iti dai seama cand te place un baiat! Multumesc mult si Funda celui mai bun si explicit raspuns

12 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

M-am saturat de aceleasi intrebari cretine.

| Andrei233 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca ar cam fi cazul sa ne maturizam cu totii in tara asta de cocalari si pitipoance? Perioada asta n-ar trebui sa existe. happy

| Holocaust a răspuns (pentru Andrei233):

Intr-un fel ai dreptate.Dar totusi, de la intrebarea asta la pitipoance e.cale lunga time out. Pitipoanca s-o faci pe-aia cu fata plina de machiaj,cu botuu' plin de botox,care asculta manelee si cu fite-n cap frustrated, ca altceva nu cred ca ar putea avea in cap.(si acum daca ma uit la rasp meu incep sa rad, dar asta e viata laughing ) Te-ai gandit ca cea care a pus intrebarea e doar o pustoaica de 13-14 ani, care nu face decat sa se comporte ca cineva de varsta ei.Acum depinde si ce definitie ai tu pentru "pitipoance"-eu ti-am zis punctul meu de vedere. happynu o lua in nume de rau puppy dog eyes

| Andrei233 a răspuns (pentru Holocaust):

Putem spune ca la 13-14 sunt semi-pitipoance sau pitipoance in devenire happy Sa stii ca la varsta asta sunt si fete care merita toata stima, dar, ma rog oh go on

| Holocaust a răspuns (pentru Andrei233):

Da,ai dreptate.Dar nu toate sunt asa,oricum sa nu judecam fara rost laughing,si baietii sunt "cocalari" sa zic asa,dar nu toti,si din moment ce nu cunosc,nu judec. straight face -daca ai vedea niste intrebari de pe-aici,nu stiu cum ai putea sa le zici la aleaaa...", dar, ma rog oh go on "

| Andrei233 a răspuns (pentru Holocaust):

Ok.Am inteles punctul tau de vedere.

| Morena12 a răspuns:

Daca nu iti place dc iti pasa? laughing

| Oannaa30 a răspuns:

Mda.din ceea ce ai spus tu mai devreme eu consider in aceeasi masura ca poate fi si o intamplare, dar in acelasi timp cred ca te si place daca zici ca se uita insistent la tine. Daca tot nu iti place baiatul eu zic sa iti vezi de treaba ta si poate la un moment dat isi va face si el curaj si te va aborda.Atunci vei stii sigur daca te place sau nu. pupici si bafta pe viitor

| 3ly a răspuns:

Buna.Daca nu-l placi de ce te intereseaza? Ma rog oh go on
Faza cu iesitul in pauze, poate aman2 va place sa iesiti in pauze, iar cu uitatul la tine.Pai se poate ca tu sa-i amintesti de cineva si sa se uite "prin tine " gandindu-se la alta persoana.Mi s-a intamplat si mie. dar multi au interpretat ca plac baiatul respectiv cand eu oar ma gandeam. Daca iti place de el du-te si vorbeste cu el, dar daca nu. nu vad dc iti pasa.Seara plkta

| 3ly a răspuns:

Doar**

| Paulino7 a răspuns:

Mda daca tot timpul se uita la tine dar e pre timid sa vb cu tine inseamna ca te place. daca vrei sa scapi de el stai mai mult langa alti baieti si cand se uita la tine tu nu te mai uita la elwinkinghappy

| Mihaiela_Alexandra_1987 a răspuns:

Pai eu cred ca te place intra tu cu el in vorba nu stiu. Fate ca mergi pe coridor cu cartile la piept sti tu. uitate pe sus si. te bagi in el iti ceri scuze te uiti la el. sau nu stiu poate va spune UITATE PE UND MERGI! DACA NU VORBESTE CU EL SI INTREABAL DE CE SE UITA LA TINE