| Qwerty00 a întrebat:

Am o problema in sensul in care, dupa ce adorm penisul imi intra in erectie si sta asa toata noaptea. Din aceasta cauza dorm greu. Chiar daca am facut sex inainte de a ma culca povestea se repeta. Am 25 de ani.
Este normal? La voi cum este?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o situatie absolut normala si se intampla in cazul majoritatii barbatilor tineri chiar daca unora le este jena sa recunoasca. big grin Este un semn al virilitatii, al potentei, a plenitudinii sexuale, fiind absolut normal sa se manifeste la varsta tineretii. Sanatate!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil ai vise erotice pe care nu ti le amintesti, dar doar noaptea ti se intimplă? Ziua nu? Dimineata nu te trezesti ud? Sau excitat?

| T0T a răspuns:

Nu e normal. Mai fă o labă să îți treacă sau mai multe. Văd că corbului ii se întâmplă de asemenea, deja îmi pun la îndoială sexul. Se pare că e normal să o ai sculată toată noaptea când nu vezi nimic dar nu vreau să mă gândesc ziua când le vezi pe astea cum umblă dar cine știe poate asta e tot la ce te gândești și ce visezi noaptea ceea ce iar e normal că nah și corbul e la fel deci...Mi-e teamă pentru mine, ce să fac să fiu și eu în călduri tot timpul, am ghinion sau am o problemă gravă, vai de mine.

| relian a răspuns:

Nu este normal.Vad unia spun ca este normal, cum poti sa spui asa ceva ca e normal sa iti stea sculata toata noaptea.Probabil suferi de un sindrom am uitat cum ii zice, mai sunt cazuri, deci ar trebuie sa mergi la un urolog sa ceri parerea si sa stai dupa linistit.Asa patea si actoruo ala cum ii zice Michael Douglas ia citeste si o sa vezi.Si mai era unu dar nu-i mai stiu numele, care la fel se plingeau de chestia asta ca este incomod.In sf eu asa zic consulta un urolog, asta daca nu cumva ai pus intrebarea asta asa in gluma la plesneala sa vezi ce o sa raspunda oamenii pe aici.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ti se intampla.

| costelbijupesistem1111 a răspuns:

Puneti dickul intr+un bol de orez iar maine o sa vina chineyii sa til repare.

| Pyml1 a răspuns (pentru costelbijupesistem1111):

Wtffff ce raspunss like like like