| mariusluisa a întrebat:

Am o problema is cu iubita mea de 5 ani la inceput asa mult ii placea sa imi faca sex oral dar acum nu mai vrea de ce oare? cum sa fac sa imi faca iarasi,, eu ii fac ei tot timpu funda cine ma ajuta

5 răspunsuri:
| zayidee a răspuns:

Clar ca ai inhibat-o in vreun fel. Ori igiena, ori parul, ori vrei sa iti faca nu stiu cat. Fii mai tandru, nu contoriza si tot pune in balanta, eu am facut aia, acum e randul tau.

| Missdaydreaming a răspuns:

Chiar daca majoritatii baietilor le place, o mare parte din fete considera asta bataie de joc, nu... dragoste. Daca chiar tii la ea, intelege-o... Daca tii la ea doar pentru asta, gasesti o tone de din alea care ti-ar face fara nicio problema

| Alleychan a răspuns:

S-a scarbit fata, aia e. ^^

| KellyGreen a răspuns:

Pai discuta cu ea si intreab'o care e problema. Asigur'o ca nu vrei sa iti faca sex oral chiar in momentul ala ci doar ca esti un pic nedumerit ca te ingrijorezi sa nu ii se fi intamplat ceva, astfel va fi mult mai deschisa si nu iti va reprosa ca esti un disperat. Sau poate ea pur si simplu vrea sa aduci tu ceva nou in viata voastra sexuala si prin lipsa sexului oral sa vi tu cu ceva care sa va placa.

| Escape a răspuns:

Pai cred ca si-a dat seama ca ce facea era scarbos. poate se razgandeste