| Adi88 a întrebat:

Oare există vreo fata care să nu vrea sex oral, sa i se facă?

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este unul dintre cele mai faine lucruri de pe lumea asta, daca e ignoranta si fricoasa si nu vrea sa evolueze, nu o poti obliga!
Dar sa fie curata jos, la o adica, si sa se relaxeze, ca sa poata savura. altfel sta crispata si nu va fi bine, pe cat ar putea, si e mare pacat!
Incet, fara graba, finut, roata, de sus in jos si invers, etc.

| Adi88 explică (pentru PsihoSex):

Evident, ca ar trebui sa fie curata, ca altfel cred ca ți se întoarce.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista suficient de multe femei habotnice, complet indoctrinate religios, care respecta cu sfintenie atat etica cat si morala cre(s)tina propovaduita de biserica prin intermediul bibliei si a invataturilor ori a pildelor, care pentru ele reprezinta litera de lege. laughing

| Catrice a răspuns:

Dacă tipul nu se pricepe, fetei ii cam piere dorința.

| Adi88 explică (pentru Catrice):

Nu cred ca e asa greu, ma refer la priceput, îs niște limbute doar...

| Goete a răspuns:

Daca intrebarea ta este "oare exista?", inseamna ca nu ai intalnit pana acum si... intreb eu, E ceea ce cauti? Daca nu e ceea ce cauti, resemneaza-te cu raspunsul care se deduce din intrebarea ta.

| Adi88 explică (pentru Goete):

Extraordinar ce raspuns, ce geniu, ce om... mare om, mare caracter. Pun pariu ca ai o căpățână... ff mare un bostan

| Goete a răspuns (pentru Adi88):

Stai linistit, ca nu intelegi esenta raspunsului

| Adi88 explică (pentru Goete):

Parfumurile de,, esență,, tare de țin in sticluțe ff mici. Stinge lumina, nb.

| Goete a răspuns (pentru Adi88):

Unde dai si unde crapa happy

| ibaal a răspuns:

Poate de frica sa nu fie puse sa faca si elelaughing
pe modelu', nu imi faci, nu iti facrolling on the floor

| Adi88 explică:

Ma refer la fetele normale, lăsate de la mama natura