| movu a întrebat:

Am o problema.luna trecuta am luat 8 zile anticonceptionale iar apoi am renuntat sa mai iau, este posibil ca luna aceasta sa imi intarzie menstruatia?

Răspuns Câştigător
| Merry24 a răspuns:

Km da, o sati intarzie vreo 2 sau 4 zile dar nu te speria ca iti va veni

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
da...mai mult ca sigurhappy

| alle_2939 a răspuns:

Da.de la orice medicamente iti poate intarzia menstruatia.dar depinde de fata. fundita?:SD

| iuli23 a răspuns:

Movu cu siguranta iti va intarzia, insa nu e un motiv de ingrijorare pentru ca va veni.si eu am patit asta si a venit dupa 4 zile de intarziere.