| SamBureL a întrebat:

Am o problema mai delicata...
Azi m-am intalnit cu niste fete ( cred ca e a2 oara cand ma intalnesc cu ele ) si imi place de o fata dintre ele. si pe frigu asta am intrat intr-o scara. si am inceput sa jucam adv si provocare... si am primit eu si ea ( fata care o plac) sa ne sarutam mereu. si dupa am jucat la cat metri ne ineci ( cam asa ceva...) si iar m-am sarutat cu ea in continu. si cand ea pleaca ii pupa pe toti pe obraz si vine la mine si ne sarutam. sunt cu ea sau nu?

Răspuns Câştigător
| Anonim69 a răspuns:

Ohh, samburele, fetele din ziua de azi sunt cam proaste:X crede`ma:X

16 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Bai nene, invata si tu sa te descurci singur, sa vorbesti cu ea, doar nu crezi ca rezolvi ceva daca ai intrat aici si ai postat intrebarea asta.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai intreab-o...
Sau propune-i sa iesiti undeva numai voi 2 si vezi cum se comporta :p
Bafta

| GuessWho_8607 a răspuns:

Parerea mea e ca te place 100%. Daca va intalniti maine, nu conteaza ca o pupi pe obraz sau pe gura, ia-o deoparte si vorbiti. Nu pierde timpul punandu-ti singur intrebari... Daca nu te placea, te pupa 1 data ca asa era pedeapsa si gata... Oricum, bafta!

| biBii07 a răspuns:

Poate i-a placut cum saruti si a vrut sa mai incerce si la plecare laughing
Cel mai bine e sa discuti cu ea si sa aflii ce vrea cu adevarat.

| Anonim69 a răspuns:

Cat de superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:X vreau si euuuuuuuuuuuuu, super tare! te place sigur, nu ar fi acceptat asa de la oricine saruturi, hugg>:d

| Analya a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi? Nu avem de unde sa stim daca esti cu ea sau nu, pentru ca fiecare on gandeste diferit. Poate ea e genul de fata care se lasa sarutata usor si pentru care un sarut, doua, trei...nu inseamna nimic. Cel mai usor ar fi s-o intrebi pe ea. Dar nu asa din prima"hei, noi suntem impreuna sau nu suntem?"... Poti daca va mai sarutati s-o intebi ce inseamna saruturile alea(ce inseamna pentru ea) si ce vrea de fapt de la tine.

| SamBureL explică:

Pai, maine ies cu ele afara si nu stiu ce sa fac so sarut pe gura sau so pup pe obraz cand o vad

| SamBureL explică:

Iti pune cineva mana la ochi si spui si o alta persoana iti arata niste degete si te intreaba la cati metri te-ai inecat... si dupa arata cu degetu cine tea salvat si tu trebuie sa ziici da sau nu si arata pe fata cu degetu trebuie sa zici da sau nu, dupa persoana, si de cate ori tea sarutat si dupa fata/baiat acela trebuie sa te pupe / sarute unde arata cu degetu, de cate ori si trebuie sa ghicesti
( nu prea ma pricep la explicati )

| SamBureL explică:

Mda... spune fata eu te plac mi se pari dragut si de treaba... am vrut sa ma despart de gagicamiu sa fiu cu tine dar am obsevat ca il iubesc prea mult
si ea cu el nu sau mai vazut de 4 luni rolling on the floor ( cand sau vazut nici nu erau impreuna ) si baiatu mereu o amana... i-am explicat ca baiatu isi bate joc de ea dar nu crede straight face fetele din ziua de azi :-J

| SamBureL explică:

De cand am aflat despre... i-am explicat in continu.
ea zice mereu
" nu imi pasa eu il iubesc " si " nu ma inseala el ca ma iubeste " :-J n-am ce sa ii cer de la ea. pe mine ma pierdut o sa isi dea seama ce a pierdut in curand

| Adya20 a răspuns:

Teoretic se presupune ca sunteti impreuna dar nu oficial, fetele in ziua de azi sunt idioate dupa parerea mea plus ca majoritatea nu prea stiu ce vor. Fete de genul asta strica baieti sensibili si ii transforma in baieti reci si datorita acestui fapt poti ajunge din cauza uneia la care ty acum in viitor sa-ti bati joc de altele nevinovate.Analizeaza putin situatia inainte sa te arunci sentimental intr-o relatie care poate nu merita, dupa ce vezi cum stau lucrurile sty ce ai de facut mai departe.

| hhk a răspuns:

Cum e jocul ala "la cati metri ne ineci?"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va sarutati mereu? pai nu cred ca esti cu ia rolling on the floor cred ca te-a sarutat din cauza provocarii.acum nu stiu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de draguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut:X vreau si eu si eu si eu si eu si eu si eu si eu si eu, inseamna ca si ea te place muuuult, asa ca vb cu eabig grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin aceste gesturi ar vrea sa-ti atraga atentia ca sa faci si tu un pas...happy Cere-i prietenia! happy
O zi faina, sa aud vesti bune! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si explica-i in continuare pana va intelege ca acela este un profitor!
Fa-o sa-l vada cu alti ochi, acum nu mai realizeaza ce vrea, stie doar atat ca "tot ce zboara se mananca"!
Bye bye!