| Andutza99 a întrebat:

Am o mica problema(mare)... Deci, in weekend au venit niste prieteni de familie pe la noi.Acestia au 2 copii.Un baiat de varta mea(13 ani aproape) si o fetita de 5 ani.Eu,duminica am avut cram si nu am mai avut alti copii la cram decat pe ei.Eu cu acest baiat ne-am dus pe o scara si am inceput sa vorbim si sa jucam si adevar sau provocare.Din vorba in vorba, el mi-a spus ca ma place 85-90%.M-a intrebat cat la %il plac si eu,dar eu nu i-am dat un raspuns clar.M-a provocat sa il pup pe obraz,iar atunci cand i-am pus eu provocare, i-am dat sa ma pupue pe obraz, fiind dusa de val.Mai apoi a venit sorusa de 5 ani si a zis sa jucam si cu ea Adevar sau Provocare.Ne-a pus ba sa alrgam, ba sa ne pupam pe obraz...si mai apoi ne-a pus sa ne sarutam pe buze.El a zis ca accepta, dar nu o sa vreau eu.Nu am acceptat.Cand a plecat l-am pupat pe obra, ne-am luat putin in brate si cam atat.Pe langa toate astea, el ma tot complimenteaza.Acum eu ce sa fac? Sa accept o relatie cu el? Daca ne despartim, cum mai dam ochii? Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| sandra2012 a răspuns:

La varsta voastra nu va puteti gandi si potrivi decat la jocuri. Deja te gandesti sa accepti o relatie cu el? Tu ai idee ce inseamna o relatie? Daca va despartiti...pai cu siguranta la un moment dat va veti desparti.

| benga94 a răspuns:

Sunteti mici amindoi, eu zic sa fiti doar prieteni si atit, iubiti o sa ai timp sa iti faci si de unde sa alegi.

| PsihinG a răspuns:

De ce sa va despartiti? Cred ca acum sunteti prieteni la catarama. Cand ai ocazia vorbeste cu el si mai invita-l pe la tine sau du-te tu pe la el sa va mai jucati. happy

| S0nofS4tana a răspuns:

Stii ce o sa se intample, daca vei avea o relatie cu el si apoi va veti despartii( el de tine sau tu de el) s-ar putea sa nici numai fiti prieteni adica va veti simti naspa sa mai vorbiti unu cu altul.