| Bubuletu a întrebat:

Buna!
Noi la scoala am jucat adevăr si provocare mai demult, si atunci am inceput pentru prima oară cu pupici, dar pe obraz. Atunci au fost doar 5. Alaltaieri am jucat, la început, un fel de doar provocare, nu aveam voie sa alegem adevăr. Au fost prvocari de tot felul, pana iar am început, timid, cu vreo doi pupici între cuplurile care se stiau, apoi, încet încet, doar cu pupici; pe obraz. Asa am ajuns sa jucam sticluta. Nimic greșit, doar ca acum băieții s-au hotărât, in secret, ca atunci cand ii pupa fata pe care o plac, sa intorca, capul.
Avem 12 ani, am impresia ca e cam devreme. Ce-i drept, joaca doar cam 4 băieți si cam 10 fete, nu o sa fie atât de multe saruturi, dar...voi ce ziceti? Ce părere aveți?

1 răspuns:
| 1aprilie a răspuns:

Nu are cum sa fie devreme acum este varsta cand incepeti sa va faceti iubiti/iubite.In plus e doar un simplu joc