| Andutza99 a întrebat:

Am o mica problema(mare)... laughingDeci, in weekend au venit niste prieteni de familie pe la noi.Acestia au 2 copii.Un baiat de varta mea(13 ani aproape) si o fetita de 5 ani.Eu,duminica am avut cram si nu am mai avut alti copii la cram decat pe ei.Eu cu acest baiat ne-am dus pe o scara si am inceput sa vorbim si sa jucam si adevar sau provocare.Din vorba in vorba, el mi-a spus ca ma place 85-90%.M-a intrebat cat la %il plac si eu,dar eu nu i-am dat un raspuns clar.M-a provocat sa il pup pe obraz,iar atunci cand i-am pus eu provocare,i-am dat sa ma pupue pe obraz, fiind dusa de val.Mai apoi a venit sorusa de 5 ani si a zis sa jucam si cu ea Adevar sau Provocare.Ne-a pus ba sa alrgam, ba sa ne pupam pe obraz...si mai apoi ne-a pus sa ne sarutam pe buze.El a zis ca accepta, dar nu o sa vreau eu.Nu am acceptat.Cand a plecat l-am pupat pe obra, ne-am luat putin in brate si cam atat.Pe langa toate astea, el ma tot complimenteaza.Acum eu ce sa fac? Sa accept o relatie cu el? Daca ne despartim, cum mai dam ochii? Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigura ca te place 85% si nu 84, 34%?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da-i mesaje pe telefon si provoca-l la teste de inteligenta

| Zeref a răspuns:

Daca e in oras cu tine da, zic sa incerci, daca nu e din oras ar fi bine sa nu, pentru ca nu o sa tina chiar si la varsta ta si in plus ii vei da sperante desarte tinandu-l doar pentru chat.

Nu trebuie sa te bagi in seama cu el ca asa fac prietenii tai in cartier sau nu stiu ce porcarii mai fac altii. Daca-ti place de el, da-i de inteles si mergi usurel si nu grabi nimic.Nu ai vrea sa regreti nimic mai tarziu nu? Gandeste-te ca esti mica si unele chestii iti sunt interzise din aceleasi motive pentru care sunt asa cum sunt.Doar sa tii minte, ca nu poti fi amic cu el si sa te pupi in acelasi timp.

| gHioo a răspuns:

Daca nu ai nimic de pierdut, de ce nu? daca toata lumea face chestii din astea dc sa nu face si noi?

| Andutza99 explică:

HotGHot ...nu vreau pareri de genul asta.Am pus acesta intrebare ca sa vad niste sfaturi seriozse.OK? suntserios...da, sunt sigur.El a zis ca ma place 85-90%!

| suntserios a răspuns (pentru Andutza99):

Si restul de 15 % te uraste?

| Andutza99 explică:

Suntserios.a zis ca ma place in masura de 85-90-95%.Asta nu insemna ca restul de 5-10% este ura.Eu asa cred.Am vorbit atunci pentru prima data despre sentimentele noastre...defapt ale luibig grin

| HotGHot a răspuns:

Omoaral sau sinucidete rolling on the floor))