| Mihai19MaxX a întrebat:

Am o problema. Mi s-a rupt fraul preputului(ata) si scena a fost putin cam ciudata.In timpul unei partide de sex anal am simtit o taietura brusca la penis si usor dureroasa.Cand l-am scos am vazut ca picura sange si nu putin dupa parerea mea, cam 3 picaturi la 2 secunde.Cam l-am calotat inapoi, nu a mai curs sange.Nu ma doare cand urinez, dar daca fac sex ma va durea? Astept un raspuns dar si pareri si sfaturi.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

A fost prea brutal, dar de acum incolo nu mai ai de ce sa te temi.Asta a fost tot, nu se va mai intampla altceva.Nu te va durea daca faci sex.Asa ca, Durex si igiena personala si n-ai dureri de cap!

4 răspunsuri:
| leader a răspuns:

Pai te va durea daca o sa continui cu analu. eu am facut prostia sa o bag fara sa fie lubrifiata. si m-a durut aoloo laughing hmm daca pui un prez. nu te va mai durea. sau daca nu vrei cu prez dai cu lubrifiant. daca nu ai bani de lubrifiant dai cu ulei happy ulei de floarea soarelui thinking este bun.

| Mihai19MaxX explică:

Igiena personala este si ne descurcam.prezervativthinking nu este necesar deoarece persoana in cauza este singura persoana cu care intretin relatii sexuale si avem grija de viata noastra sexuala. leader, de obicei stam cate 10-20 de minute de preludiu si lubrefiere.cu ce lubrefiem? depinde ce idei avem laughing

| Dootzy a răspuns:

Nu ai voie sa ai conacte sexuale timp de 2 saptamani, dar dupa ce au trecut alea 2 saptamani, sa nu te grabesti prea tare cu sexul.

| bebe_1266 a răspuns:

Nu stiu dar ue vreau sa fac sex ca uh