| Nickki a întrebat:

Am o problema. Nu stiu ce simt pentru prietenul meu. Cind este linga mine ma simt fericita cind este plecat ii simt lipsa, imi este dor. Eu nu as vrea sa stic prietenia. Cu parere de rau dupa ce vom avea o relatie si ne vom desparti nu vom mai putea fi prieteni buni. Si de aceea trebuie sa fiu sigura de ceea ce simt. Ajutati-ma, va rog.

Răspuns Câştigător
| asdfghjhghkjj a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mai observi putin acest eveniment si daca estti intr-adevar sigura ca il placi/iubesti atunci ar trebui sa ii spui, deoarece daca nu risti nu castigi. poate ca vei astepta prea mult si iti vei rata santa, dar daca este un baiat bun cred ca ai putea folosi "hai sa uitam totul" daca nu merge relatia. numai tu stii ce simti, dar intrebarea este daca este reciproc si cu atat mai mult daca tu crezi asta, spune-i. mai bine sa cunosti dragostea si sa o pierzi decat sa nu sti ce inseamnawinking bafta, dar nu uita ca in cazul tau nu timpul poate rezolva problema happy

1 răspuns:
| Iuliana94 a răspuns:

Mai asteapta putin. Analizeaza tot de la un capat la altul, daca intr-adevar simti ceea ce ai spus, esti indragostita de el.dar depinde numai de tine daca vrei sau nu o relatie. numai tu stii exact ce simti pentru el si ce vrei sa faci.Nu pierde o relatie care ti-ar putea schimba viata punand in fata faptul ca ati putea pierde o prietenie. Daca vreti si daca va ganditi bine, o prietenie ramane. voi decideti.