| Iuus a întrebat:

Am o problema :-s... cand sunt nervoasa sau suparata am tendinta de a ma uita la filme porno; si cine se uita la filme porno automat ca se si masturbeaza; cum scap de asta? :-ss

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu, de fapt, te relaxezi masturbandu-te.

Cauta-ti un iubit cat mai repede.

| Narcis2007 a răspuns:

Eu cand is nervos ascult muzica mai "hard" si dau volumu tare si ma doare in c*r de ce zic vecinii, sar prin camera, tip si in maxim 4-5 minute is ca nou...incearca si tu varianta asta poate o sa te ajute

| Lexus28 a răspuns:

Da de ce vrei sa scapi? Ce e asa mare lucru ca te uiti la filme porno?

| crisbebe a răspuns:

Tu faci acest lucru pentruu ca iti doresti un iubit cu care sa faci ***...

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Nu te mai enerva. Sau incearca sa iti faci un iubit si sa vorbesti cu el si sa i te descarci si asa o sa fie mai bine. tinkerbelladina e idul meu daca vrei sa iti dau mai multe indicatii.

| dikutza_5436 a răspuns:

Nu te mai uita:-p