| lorenmorgan a întrebat:

Am o problema serioasa! am labiile mici mari si de ceva timp am inceput sa-ma masturbez si am observat ca labiile sau facut putin mai lungi decit erau, cum pot sa-le aduc la o forma care erau? nu vreau raspunsuri proaste rog cit mai multa seriozitate)

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu sau facut asa de la masturbare sau de la sex.Deci asa sint ele si or sa se faca probabil si mai mari.Dar la un moment dat se vor opri ca asta e si atunci sau poti si acum sa consulti un ginecolog si ala iti sp[une pina cind cresc. Dupa ce afli poti sa stii cind le poti micsora, ca se fac operatii chirurgicale de micsoare.Nu este deloc dureros si nu mai stiu cit costa dar in urma cu ceva ani costa cam 500 de euro dar nu doar micsoararea ci modelarea lor sub forma de inimioare de trifoi bla bla.Ca sa vezi si tu ce fac unele femei.Si chiar multe femei fac asta. Deci cred ca-s micsoarea te costa cumva vreo 3-4 sute de euro, dar cind o sa considere ginecologul, cind labiile or sa se opreasca din crestere.Deci exista metode la femei pentru orice.Si le poti da ce forma doresti daca uite ti-am dat ceva idei.Asa ceva pe linga sa ai idee se face si micsorare de vagin Vaginoplastie se numeste interventia.Aia costa ceva mai mult undeva la o mie de euro, astea fiind preturi in romania.In afara sint mult mai mari preturile cauza pentru care f multe femei vin in Romania sasi face aceste interventii.Cam asta e asa in mare.

| h3r a răspuns:

Fă sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, fiecare persoana are propria constructie.Asa e corpul tau, tot ce poti sa faci e sa te accepti asa.Pup :*

| SunnyDay88 a răspuns:

E o intrebare stupida, daca nu primesti raspunsuri pe masura inseamna ca nimeni de pe aici nu are vreun dram de intelepciune in cap.
taie le, da le n colo! ce ti mai trebuie si alea...

| marinaa9 a răspuns:

Nu din cauza asta au crescutlaughing e ciudat termenul, dar nu are masturbarea vreo legatura cu cresterea labiilor, nu le poti face nimic, asa esti tu

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Pai incearca sa le inozi, daca le poti inoda inseamna ca sunt prea mari

| mariusgavril25 a răspuns:

Baietilor le plac mai ales cind fac oral sa fie supte linse si trase putin cu buzele

| GiorgianaChalia a răspuns:

Labiile se pot mari si la virgine?