| Cosmina0022 a întrebat:

Pai..mai intai v-as ruga sa ini raspunde-ti cu seriozitate..pai am observat de cateva luni o taietura intre labiile mici si cele mari. aveam mancarimi..ma ustura.m-am spalat cu musetel a mai incetat..acum am mai multe taieturi ..ma ustura si am si niste pete albe pe langa..mentionez ca mi-am inceput viata sexuala ..ati putea sa imi spuneti ce este de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pina nu te vede un ginecolog nu vei afla niciodata ce ai, sau vrei sa ne uită m noi? laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Acele taieturi de care pomenesti s-ar putea sa fie niste fisuri dar a caror prezenta este complet anormala. Rezolvarea si mai ales prevenirea lor pe viitor sepoate rezolva doar printr-o vizita si consultatie ginecologica.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu suntem medici. Trebuia sa mergi de la inceput la ginecolog. Fa o programare, nu mai sta asa!

| lex79 a răspuns:

Pai...mai intai incepe cu o vizita la medic.

| Livelord a răspuns:

Nu putem da niciun diagnostic daca nu suntem la fata locului.