| 092002 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.
am aproape 15 ani si as vrea sa stiu daca penisul meu ar putea sa va satisfaca(macar sa simtiti cevalaughing
lungimea penisului meu este de 13, 5 cm...Intreb acum femeile din toate categoriile de varsta, inclusiv de o seama cu mine.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta toata femeile de`o varsta cu tine si pana la 50 de ani, vor fi satisfacute, nu te ingrijora.

Se gaseste o piulita pentru fiecare surub.

1 răspuns:
| Criss_Cristina_1998_zazo a răspuns:

Poți să stai liniștit. O va satisface la maxim. In timpul actului o mai pupi un pic incep si va fi si mai satisfăcută.