| andreimastermind a întrebat:

Am o problema si e cam lunga sper sa aveti rabdare.
Deci acuma cam o luna -2 a intrat o fata pe mine care e din aceeasi scoala (eu nu o cunosteam deloc) si am inceput sa intram in vorba 2-3-4 zile si cam dupa o sapt mi-a placut de ea eu fac sala si colegii m-au turnat. si ea a zis ca si ei ii place de mine asa ca m-am bagat cu ea (prin telefon ca nu mai aveam rabdare laughing ) dar am stat o sapt in care am vazut-o odata. si ea s-a despartit de mine si ne-am mai impacat odata dar la fel si iar ne-am despartit si acuma mai vb eu vr sa ies cu ea afara dar ea nu vrea. (ea iese cu mai multi baieti si 2-3-4 fete dar aia nu is mai "Facuti" sau mai "frumosi" decat mine adica nah laughing) ) si as vrea sfatu vostru :
Sa mai incerc si daca da ce sa-i zic? cand am intrebat-o pe unde se plimba mi-a raspuns "Cat mai departe de tine"...
Daca nu se poate un mod s-o uit

App as vrea si niste caracteristici ale Sagetatoarelor laughing adica cam cum sunt ce le plac d'astea va rog big grin

Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Poate fata are iubit. Las-o ca nu e ultima de pe pamant. Simplu citeste o carte, asculta muzica, invata la diferite materii.

| andreimastermind explică (pentru Ruxandra15):

Hmmmmmm... poate ai dreptate. thinking dar nu citesc nimic si nu invat nimic. laughing

| Ruxandra15 a răspuns (pentru andreimastermind):

Eeeee stai linistit. Poti face altceva. Ignoro daca ea chiar a tinut la tine te va cauta la un moment dat. Daca nu o face e clar ca nu te iubeste si isi bate joc de tine.

| andreimastermind explică (pentru Ruxandra15):

Hmmm... m-a cautat la un moment dat atunci ne-am impacat. thinking dar a fost acelasi deznodamant sad si da ai avut dreptate ii place de altcineva. mersi de ajutor happy

| Ruxandra15 a răspuns (pentru andreimastermind):

Cu placere. Si nu te uiti la cum arata o fata poate fi o Papusa Barbie dar poate avea o inima de piatra

| andreimastermind explică (pentru Ruxandra15):

Mersi... si nu era vreo frumusete dar nah laughing

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca fata iti place, atunci mai incearca, nu te da asa usor batut.

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca iti plac de ea, lupta pentru ea si cucereste-o happy