| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si nu vreau sa le spun parintilor va rog nu dati comenturi aiurea imi e rusine am 13 ani si o am in erectie de 7-8 cm pls e normal?

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Deci care e problema? eu nu vad nici una. Mi se pare perfect normal.Sincer acum, ai prefera sa o ai de 20 cm?
Pana la 18 ani o sa tot creasca, eu cred ca ti-au bagat colegii sau prietenii tai prostii in cap ca ei o au de nu stiu cat.Eu zic sa nu ii mai bagi in seama si sa nu te mai intereseze asa mult chestia asta.
Si nu uita, nu marimea conteaza, conteaza sa functioneze.
Succes!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i lu taicatu problema care o ai si o sa te lamureasca, eu nu cred ca e rau dar poate minti si tu

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai linistit, e normal! Dece sa le spui parintilor?! E corpul tau, erectia ta si placerea ta! Ce au ei cu asta?!

| crysty08 a răspuns:

Vrei 2 km?

| Liviuuuuu a răspuns:

Deci iti spun sincer, nu e normal, la varsta ta sa o ai de 7-8 cm, la varsta ta ar trebui sa o ai de 10+ cm ca sa spui ca este normala. sfatul meu spune-le la parinti, du-te la medic. dar cum a zis si andra, nu marimea conteaza, conteaza sa functioneze

Răspuns utilizator avertizat
| Ady_5089 a răspuns:

Da