| noname54 a întrebat:

Salutare TPU, am 14 ani si vreau sa va spun ca am un penis extrem de mic, 3 cm normal probabil vreo 6 in erectie, in schimb cred ca sufer si de fizioma, capul la penis nu se decaloteaza cand e in erectie.Imi e rusine sa vorbesc despre asta cu parintii mei, ce sfaturi imi dati?happy

7 răspunsuri:
| fr4t3ll0 a răspuns:

1. Se numeste "FIMOZA". Trebuie sa te duci la urolog, dar daca ai sub 18 ani doar cu acordul unuia dintre parinti.
2. Nu ar trebui sa-ti fie rusine, fiindca parintii tai te ajuta si nu sunt ca ceilalti cocalari pe care banuiesc ca ii ai in clasa (de obicei la varsta voastra nu aveti prea multa minte si doar la chestiile astea va sta gandul).

| noname54 explică (pentru fr4t3ll0):

Nu prea stie nimeni ce fel de penis am. imi e doar frica ca o sa vina momentu cand o sa fac sex nu stiu ce o sa zica fata.

| fr4t3ll0 a răspuns (pentru noname54):

Fratele meu, o femeie nu este satisfacuta sexual in functie de marimea barbatiei tale, ci de cum stii sa o folosesti. asta poa' sa ti-o confirme ce femeie vrei tu.

| DyNo a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu parintii tai despre asta.

| noname54 explică (pentru DyNo):

Stiu dar imi e frica, tu ce ai zice sa fac? is chiar speriat acu e prea mic pentru varsta mea.

| alexmyhay95 a răspuns:

Ce o sa te mai doara

| noname54 explică:

Imi este frica de mor nu stiu ce o sa fac...straight face exact de asta imi era frica. parca imi este rusine sa le zic si nu stiu de ce... ar fi trebui sa vada pana acum