| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si va rog sa ma ajutati sad. credeti ca daca mi-am introdus degetul in vagin[nu era nici jumatate introdus]nu mai sunt virgina?:-s.va rog spuneti-mi pentru ca ma macina acest gand.

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Esti virgina pana in momentul in care vei avea primul contact sexual. Daca te referi la himen, nu cred ca s-a rupt.Depinde de fiecare fata in parte, cat de elastic e, etc.

8 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Mai esti virgina 100%

| Pysu a răspuns:

Virgina esti. Numai esti virgina atunci cand faci se prima oara. fundita?batting eyelashes

| BlackHorse a răspuns:

Daca nu ai sangerat nu e nici o problema.

| redtulip a răspuns:

Daca ai facut doar asta in mod sigur mai esti virgina

| NeverTheLess a răspuns:

@ FetitaSoare - Draga mea, spune-mi si mie, pe ce lume traiesti? Tu esti constienta macar de ce ai spus acolo?
Revenind la subiect. Roxxete, da, esti virgina, la fel cum au spus si toti ceilalti de aici. Nu vei mai fi virgina din momentul in care vei intretine relatii sexuale. Virginitatea nu este reprezentata doar de himen happy

| MicutzhaTha a răspuns:

Nu mai esti virgina, virgintatea se pierde la un contect sexual cu un baiat/barbat nu-ti face griji! fundita!?

| MicutzhaTha a răspuns:

Mai esti virgina, virginitatea se pierde la un contact sexual cu un baiat/barbat nu-ti face griji! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In potriva a ce s.a spus mai sus, NU nu mai esti virgina. Introducerea oricarui obiect fie el deget, penis, creion sau mai stiu eu ce naiba.rezulta pierderea virginitatii. Virginitatea nu se refera doar la penetrarea de catre partener si la un contact sexual de orice fel exceptand masturbarea (ce nu include penetrare). So.nu mai esti virgina. (si nu conteaza daca ai sangerat sau nu, sau daca himenul s.a rupt sau nu)