| neluty a întrebat:

Am o problema...simt că fata pe care o iubesc mă respinge! Cînd mă intîlnesc cu ea se face că nu mă vede! Dă tîrcoale pe lîngă mine, însă evită să discute cu mine. Știu că ea mă iubește. Dar de ce se comportă ea așa? Ce pot face in asemenea situatie? Ajutați-mă fetelor!

2 răspunsuri:
| claus a răspuns:

Baiatule, da-ti doua palme. dupa aia spala-te cu niste apa. nu cred ca te iubeste si nu cred ca ea iti da tarcoale. cred ca tu te milogesti pe langa ea. ceea ce e penibil. te sfatuiesc sa dispari din raza ei vizuala si sa iti gasesti alta fata. vei fi mai fericit, crede-ma.

| fuchsiacherry a răspuns:

Eu cred ca te place doar ca este timida