| Olgutza22 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati eu ma intilnesc cu un baiat sde 18 ani iar eu am 16 ani dar nu stiu cum sa-l tin linga mine cred ca se vede cu fosta de la un timp si asta doar pentru ca ea poate sa faca sex cu el iar eu nu...nu sint pregatita inca si el neaga toata chestia asta de cite ori ii zic si se supara ce sa fac ca sa fie doar al meu? ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| KenVyQ a răspuns:

Lasa-l sa faca alegerea corecta....nu te supara daca o va alege pe ea pentru ca sunt si alti baieti egali de varsta cu tine, unii si draguti dar daca el te alege pe tine nu te simti de parca nu i-ai aduce nici un folos pentru ca fiecare funda are beneficiul ei. Funda?:X

4 răspunsuri:
| razvanule a răspuns:

Mai bine vorbesti u ai tai

| razvanule a răspuns:

Mai bine vorbesti cu ai tai

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace draga mea dacă nu poate aștepta timpul de care tu ai nevoie atunci lasă-l. Probabil asta va dori de la tine și din cauza lui tu vei suferi mai târziu.

Nu te grăbi draga mea, ai toată viața în față.

Sărbători fericite!