| tuningracer a întrebat:

Am o relatie cu o fata de 8 luni, sunt total nemultumit acum, cam de 1 luna a inceput sa se comporte foarte ciudat, si ne-am despartit 1 saptamana, si apoi ne-am impacat din nou, sincer sufar enorm pentru ca o iubesc, chiar nu stiu ce sa fac, ma simt neputincios...astept sugestii

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde in ce fel s-a schimbat tu vezi ce si cum, daca tragi suspiciuni ca e cu altul intreab-o si trage-o de limba, de exemplu iti faci alt id o adaugi in lista si intrebi daca are prieten, daca iti zice da atunci nu ai de ce sa iti faci griji o mai intrebi daca tine la el si chestii de genul. Daca iti spune nu atunci e o usuratica.

2 răspunsuri:
| alexGEN a răspuns:

Asa am patit si eu. Am lasat-o balta si acum vreau sa o fac sa sufere si ea. Si nu stiu cumhee hee. Succes!

| ionutz07 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa stati de vb serios.nu uita ca intr-o relatie sunt intodeauna 2 si daca mai apare si un al 3-lea trebuie sa te gandesti daca merita. Bine cauzele pot fi multe dar parerea mea e sa o lasi balta ca asa am patit-o si eu acum ceva vreme. Bafta multa dar eu cred ca nu se merita...