| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Eu si Crisi ne-am despartit acum 1 luna jumate dupa 6 luni de relatie. De o saptamana eu sunt cu un alt tip. Si azi am vazut ca si el e cu o fata. Si nu stiu. parca ma simt ciudat ca sunt impreuna. Ce credeti, de ce ma simt asa? Oare il mai iubesc?
Funda!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nici nu l-ai iubit si nici nu-l (mai) iubesti, dar inca iti mai place de el si acest lucru poate fi chiar si normal.

| AnneღU a răspuns:

E egoismul ala care patrunde in noi! tongue Stii, chiar daca tu esti cu altcineva, tie ciuda sa vezi ca ceva ce ai avut acum e al alteia! Cunosc sentimentul tongue De exemplu eu chiar de nu mai eram cu acea persoana tot simteam nevoia sa ii urmaresc profilul de facebook, sa vad daca e cu alta etc. De fapt e chestia aia, gen"oare e mai buna decat mine? " Insa sentimente pentru el e putin probabil sa existe, dar tu stii cel mai bine ce e in sufletelul tau happy :*