| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Am fost intr-o relatie destul de lunga, pana cand acum 3 luni iubitul meu s-a despartit de mine,am trecut prin foarte multe,ba chiar am incercat relatii noi, pana la urma aproape reusisem sa trec peste pana cand acum 2 zile a venit inapoi si ne-am impacat, e tot ce imi dorisem in tot timpul asta dar parca ceva nu e in regula..ma simt ciudat,parca nu mai e la fel,il iubesc dar imi este foarte frica sa ma dedic relatiei asa cum am facut-o la inceput, nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu s-a întors ca să fie serios, ci doar că nu avea altă opțiune. Am trecut prin asta și eu am făcut la fel ca tine, am acceptat relația. Dar am simți la fel, totul era ciudat, nici măcar sexul nu era ca înainte. După câteva luni ne-am despărțit, din lucruri banale.

Asta era demult, eram și eu naiv, dar m-am învățat minte și nu mai dau șanse.

| Myname1233 a răspuns (pentru Frank51):

Pana la urma am incheiat lucrurile pentru ca nu ne mai iubeam

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Îl lași și nu îți mai bați joc de alți oamenii
Te-ai aruncat într-o relație fara sa îți pese daca altcineva suferă din cauza asta
Crezi că a fost mișto sa fi folosit pe post de roată de rezervă?
Stai singura o perioada, vindecate de fostul, apoi caută să intri într-o relație
Ce nu ție clar? Sa întors la tine pentru că nu a găsit alta cu care sa și-o tragă laughing
Daca te iubea, te caută, se zbătea pentru relația voastră

| NisipLaMare a răspuns:

Daca se intampla 1 data va fi si a 2 a oara.
Ţi-ai raspuns singura spre finalul intrebarii oricum.

| Caiet5rares a răspuns:

Barbati sunt parsivi...