| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Eu si Crisi ne-am despartit acum 1 luna jumate dupa 6 luni de relatie. De o saptamana eu sunt cu un alt tip. Si azi am vazut ca si el e cu o fata. Si nu stiu. parca ma simt ciudat ca sunt impreuna. Ce credeti, de ce ma simt asa? Oare il mai iubesc?

Funda!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inca mai ai sentimente/il mai iubesti

| Mihaitza009 a răspuns:

Da inca iti mai place de el incearca sa ii spui asta dar nu in prezenta prietenei lui ci in paricular ar fi bine sa faci asta pentru a nu mai fi geloasa sau suparata

| TeodorL a răspuns:

Eu cred ca esti doar geloasa si ca in adancul sufletului tau simti ca ai pierdut ceva. Poate tipul de esti cu el acum nu este ca si Cristi. Poate te-ai obisnuit cu Cristi si te-ai atasat destul de mult, na 1 an jumate... e normal. Ideea e ca daca tu consideri ca nu te mai merita, continua-ti relatia mai departe cu tipul nou si vezi lucrurile frumoase in viata.

Have fun!

| Selima a răspuns:

Ahhhh, dragostea de adolescent e cea mai arzatoare tongue, chill girl o sa mai ai senzatii din astea, si nu, nu il iubesti, esti doar geloasa ca nu a stat singur fara tine.