| anonim_4396 a întrebat:

am observat ca multi d aici, in loc sa dea un sfat mai bine injura sau jigneste persoana respectiva! din cate stiu acesta este un site in care ceri ajutorul unor necunoscutzi. oare cand injuratzi sau jignitzi nu va ganditzi ca nu n intereseaza criticile voastre?
as pune pariu ca nici unu dintre critici nu vor rasp acestei intrebari! chiar mi-as dori sa aud versiunea unuia!
daca o fata sp ca la lasat p unu sau ca la inselat gata ii curva! dar daca un baiat face acelasi lucru ii ceva smecheras! la multe intrebari asemanatoare am vazut versiunea baietziilor, catre fete ca meritzi asta, ca esti o curva sau jigniri asemanatoare, fara sa s intrebe ca poate noi actzionam asa, din cauza baietilordin trecutul nostru!
va scade adrenalina daca incetatzi d jignit fetele? chiar nu va inteleg c rezolvatzi!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e cine injura primeste pedeapsa 30 de zile pe acest site, legile sunt mai dure.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e vorba de parerea unui singur user ci de prejudecatile pe care le avem,de fapt,toti!

Vrei,nu vrei, pe oricine intrebi iti va raspunde la fel : ''curva e aia pe centura,care o face pe bani,pentru placere si care inseala''!

Acum,daca etica ta morala e alta, impartaseste-o cu noi si, te rog, incearca tu sa schimbi mentalitatea omului de cand vana dinozauri si isi facea siesta in pestera!happy

| ExistaMosCraciun a răspuns:

IloveMe, fara suparare, dar daca nu te interesau criticile, aceasta intrebare nu se mai nastea.

| Leon a răspuns:

Relax, facem si noi haz de necaz pe educatia si hormonii adolescentilor din ziua de azibig grin

| Phutui a răspuns:

Hmm big grino idee mai bronzata decat tipa din poza ta

| Heath a răspuns:

Sa-mi bag picioru' daca am inteles ce ai vrut sa spui. Deci concluzia ta e ca majoritatea fetelor sunt curve?

| Fragile a răspuns:

Am înţeles tot.Ce gramatică bună ai,săraca! În primul rând, îţi sugerez să mai consulţi un DEX şi să mai înveţi gramatica limbii române, apoi poţi comenta cât vrei.Credeai că dacă scrii "jmekher bwahh" ai să pari interesantă şi "cul"? rolling eyes